fbpx
Merter / İstanbul, TURKEY
+90 533 956 1015
Merter / İstanbul, TURKEY
+90 533 956 10 15

Ponza Plus

Geçmişten günümüze en çok kullanılan kumaş olan kor kumaşı ya da en çok bilinen adıyla jean 2000 senesinden beri küçük bir atölyeden büyük bir üretim alanına varan başarısı ile jean modasına yön veriyor.

Gerek model gerekse kaliteli üretim anlayışı ile hem yurtiçi hem de yurtdışı piyasalarında adından oldukça söz ettiren Ponza özellikle insan sağlığına önem veren üretim anlayışı ile rakiplerinden oldukça önde.

Sadece kadın ve her yaş grubuna hitap eden moda anlayışıyla farklı tarzlara da hitap eden Ponza bünyesinde desinatörler ve moda stil danışmanları ile çalışıyor. Bu konuda öncü olmak için Ar-Ge faaliyetlerinde bulunuyor. Ürün grubunun geniş ve derinliği Ponza’nın en önemli özelliklerinden birisi.

Hem online hem de show room olarak farklı lokasyonlarda şubeleri bulunan Ponza’nın son şubesi ünlü kadın moda giyim AVM’sı Lady Mall AVM’de de yerini alındı. AVM’nin en kolay ulaşılabilir lokasyonunda ziyaretçilerine hizmet veren ponza aynı zamanda online ortamda da aktivitilerine devam ediyor.

Gerek satış, gerek online show room gerekse de sosyal medyada oldukça aktif olan ponza ihracat yapmak isteyen ve toptan satış yapan firmaların ilk tercihi.

Jean sektöründe 22 senelik tecrübesi, uzman üretim alanı, konusunda sektör öncüsü moda ve stil danışmanlarıyla bundan sonra yeni yerinde ve online mecralarında adından daha söz ettirecek gibi Ponza.

Adres
Lady Mall
Telefon
0532 063 9508
Web
PonzaPlus

Tecrübe

Siz de jean sektöründe yurtiçinde ve/veya yurtdışında satış yapmak istiyorsanız bilgi birikimimiz, tecrübemiz ve uzman kadromuzla yanınızdayız.