fbpx
Merter / İstanbul, TURKEY
+90 533 956 1015
Merter / İstanbul, TURKEY
+90 533 956 10 15

HAKKIMIZDA

Lady Mall ile İstanbul’un kalbi Merter'de toptan kadın giyim sektöründe yeni bir alışveriş kültürü yükseliyor!

Türkiye'nin ilk kadın toptan giyim alışveriş merkezi olan Lady Mall Merter, toptan kadın giyim sektörün yeni buluşma noktası. Toptan alışveriş anlayışına değer katan alışveriş merkezimiz +7.200 metrekare alanı, 7 kata yayılan 62 mağazası, 22 deposu ve geniş koridorlarıyla ziyaretçilerine ferah bir alışveriş deneyimi sunuyor.

İstanbul'un en önemli tekstil merkezlerinden olan Merter'in kalbinde yer alan Lady Mall Merter'e ulaşımınızı toplu taşıma araçları, metro ve özel aracınızla kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Özgün ve kapsayıcı çizgisiyle toptan kadın giyim sektörünün yeni buluşma noktası olan Lady Mall Merter, sektörün en seçkin markalarına ev sahipliği yaparak kapsamlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi vaadinin de altını çiziyor.

Hem ziyaretçilere hem de bünyesinde yer alan markalara büyük kolaylıklar sağlayan teknik altyapıyla hazırlanmış olan alışveriş merkezimiz misafirlerinin rahatlığı, konforu ve keyifli zaman geçirmesi düşünülerek tasarlandı.

Misafirlerinin ve kiracılarının ihtiyaçlarını optimal düzeyde karşılayan katma değeri yüksek hizmetlerle yepyeni bir toptan alışveriş deneyimi yaşamanız için sizleri de LadyMall Merter'e bekliyoruz.

MİSYONUMUZ

Memnun tedarikçiler ve müşteriler her zaman operasyonlarımızın ana misyonu oluşturuyor. Amacımız iş ortaklarımıza uzun vadeli ilişkiler kurmak ve toptan kadın giyim sektörüne yönelik mükemmel hizmet sunarak güvenilir bir ortak olmayı hedefliyoruz. Sürekli büyüme, gelişme ve yatırım, başarımızın anahtarı ve operasyonlarımızın arkasındaki ana hedefimiz. Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için kolay, sorunsuz ve düşük maliyetli alışveriş fırsatları tasarlayarak en çekici alışveriş deneyimini sunmak için durmaksızın çalışıyoruz. Benzersiz mağaza deneyimleri ve hedefe yönelik pazarlama yoluyla verimli satın alma ve mağazacılık uygulamalarının herkese eşsiz tasarruflarla erişiminin sağladığı karlı bir alışveriş merkezi olmak en güçlü motivasyonumuz.

VİZYONUMUZ

Toptan kadın giyim sektöründe; çağdaş, ekonomik ve güvenilir konsepti ile Türkiye'nin bir numaralı toptan alışveriş merkezi olmak bizim vizyonumuz. Kiracılarımız ve iş ortaklarımızla birlikte oluşturduğumuz toptan alışveriş kültürüyle müşterilerimize en büyük değeri sunmak ve tekstil sektöründe örnek alınan, kalitesine güvenilen, uluslararası standartlara uygun bir alışveriş merkezi olma hedefiyle her gün kendimizi geliştirmeye ve yeni fırsatlar yaratmaya devam ediyoruz.

HEDEFLERİMİZ

• Paydaşlarımız için karlı iş fırsatları yaratmak.
• Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla olağanüstü kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet sunmak.
• Ülke çapında güçlü bir varlık oluşturmak ve profesyonelce yönetilen bir alışveriş ortamı sağlamak.
• Toptan kadın giyim sektöründe sürekli olarak yeni pazar fırsatlarını keşfetmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katarak benzersiz bir alışveriş ortamı sunmak.