fbpx
Merter / İstanbul, TURKEY
+90 533 956 1015
Merter / İstanbul, TURKEY
+90 533 956 10 15

Nodilife

Modern ve özgün konsepti ile çok kısa sürede çağdaş kadının ilgi odağı haline gelen Nodilife, şık, feminen, zamansız ve sofistike kodlarıyla tasarladığı koleksiyonlarıyla büyümeye devam ediyor.

Nodilife olarak 21. yüzyılın hızlı temposunda bile kendine değer veren, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik kadının, özellikle hedef kitlemiz olan çalışan kadının ihtiyaçlarına cevap vermek için fikirden tasarıma, kesimden dikişe kusursuz ve zamansız koleksiyonlar oluşturuyoruz. Günümüz moda dünyasının hızlı ve değişken trendlerine çabuk ve kendi tarzımızla uyum göstermek için dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Doğadan, sanattan, güncel modanın ikonik figürlerinden ve moda tutkunlarının heyecanından ilham alan şık tasarımlarımızı çarpıcı renk ve desenlerle sunarak her kadının kendinden bir şeyler bulabileceği ürünler ortaya çıkardığımızdan emin olmak istiyoruz.

Yenilikçi ve günümüz modasına hâkim tasarım anlayışımızı, kusursuz dikiş ve yüksek kaliteli iplik ve kumaşlar kullanarak titizlikle bir araya getiriyoruz. Çünkü kadınların, kendilerine iyi ve güçlü hissettiren kıyafetler giydiği zaman kendilerinde her şeyi yapabilecek gücü de bulduğuna gönülden inanıyoruz.

İş yaşamında, özel bir davette, kokteyl ya da yemekte… Kısacası çağdaş kadının olduğu her yerde Nodilife olması için var gücümüzle çalışıyoruz.

Adres
Lady Mall No:23
Telefon
+90 532 492 86 23‬
Nodilife

Vizyonumuz

• Çağdaş ve güçlü kadının aklında ve gönlünde özgünlük ve kaliteyle bütünleşen bir marka olmak.
• Sadece bir giyim markası değil bir ikon, hayata bakış ve yaşam tarzı markası haline gelmek.
• Türkiye’de kazandığımız deneyimle dünyaya açılmak.