fbpx
Merter / İstanbul, TURKEY
+90 533 956 1015
Merter / İstanbul, TURKEY
+90 533 956 10 15

Liyessa Collection

Liyessa olarak, 2015 yılında heyecanlı bir yolculuğa başladık. Türk modasına taze bir bakış açısı getirmek ve yepyeni, kaliteli ve özgün tasarımlarımızı dünyanın dört bir yanındaki tüketiciyle buluşturmak amacıyla çıktığımız bu yolculukta, çok önemli işlere ve başarılara imza attık. En önemlisi; Türkiye’de doğup, global bir marka olma amacımızı gerçekleştirdik. Yeniliği, yenilenmeyi kurum kültürü olarak benimsedik. Bu doğrultuda, herkesin ihtiyaçlarına yönelik olarak liyessa markasını oluşturduk tüketicilerimizin hayatlarına dokunuyoruz.
“Ulaşılabilir Moda” kavramının kurucusu ve yeniliklerin öncüsü olarak konumladığımız Liyessa markasına her kesimden bireyin gardırobunda yer açtık. Tecrübeli, yenilikçi tasarım ekibimiz ve gerçekleştirdiğimiz önemli iş birliklerimizle tüketicimizin değişimi hissetmesine olanak sağlayacak ürün çeşitliliğini kaliteli ürünler ve ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor; bu misyonumuzun sürdürülebilir olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Adres
Lady Mall No:52
Telefon
Web
Liyessa Collection

Ulaşılabilir Moda

“Ulaşılabilir Moda” kavramının kurucusu ve yeniliklerin öncüsü olarak konumladığımız Liyessa markasına her kesimden bireyin gardırobunda yer açtık.